Ga naar de inhoud

Wie zijn wij

Het team

Kathleen Van Den Daele

Dina Sudorgina

Communicatie- & persmedewerker
0485474009
dina.sudorgina@levl.be

Sophia Honggokoesoemo

Medewerker interne werking
sophia.honggokoesoemo@levl.be

Kim Janssens

Office manager
kim.janssens@levl.be

Samuël Van Den Eeckhout

Medewerker administratie
samuel.vandeneeckhout@levl.be

Raïssa Peeters

Medewerker onderwijs
raissa.peeters@levl.be

Nele Spaas

Medewerker tewerkstelling
nele.spaas@levl.be

Kathianna Oppenhuizen

Medewerker tewerkstelling
kathianna.oppenhuizen@levl.be

Mariam Ait Hmeid

Medewerker tewerkstelling
mariam.aithmeid@levl.be

Wendy Moons

Co-coördinator Hands-on Inclusion
wendy.moons@levl.be

Uwi Van Hauwermeiren

Medewerker Hands-on Inclusion
uwi.vanhauwermeiren@levl.be

Aarnout Lanckriet

Medewerker Hands-on Inclusion
aarnout.lanckriet@levl.be

Maret Dakaeva

Medewerker Hands-on Inclusion
maret.dakaeva@levl.be

Nooshin Khatami

Medewerker cultuur, jeugd & sport
nooshin.khatami@levl.be

Fatmagül Dinc

Medewerker media & beeldvorming
fatmagul.dinc@levl.be

Amina Kasmi

Medewerker beleidsparticipatie
amina.kasmi@levl.be

Eveline Vandevelde

Medewerker campagne & events
eveline.vandevelde@levl.be

COvoorzitters & Raad van bestuur

Meer info vind je hier.

Artemis Kubala

Ferki Hoti

Voorzitter
ferki.hoti@levl.be